ខេត្តព្រះសីហនុ៖ ព្រឹកថ្ងៃទី២៥ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៦ នៅសាលាខេត្តព្រះសីហនុ បានបេីកកិច្ចប្រជុំមួយ ស្ដីពីការត្រួតពិនិត្យ ការពង្រឹង និង លេីកកំពស់ ការអនុវត្តន៍ការងារ តាមបណ្តាមន្ទីរ អង្គភាពជុំវិញខេត្ត ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម យន្ត មីន អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ ។
កិច្ចប្រជុំវិសាមញ្ញ របស់ក្រុមប្រឹក្សា ខេត្តព្រះសីហនុ
ខេត្តព្រះសីហនុ៖ ថ្ងៃទី ២៤ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៦ នៅសាលាខេត្តព្រះសីហនុ មានកិច្ចប្រជុំវិសាមញ្ញ របស់ក្រុមប្រឹក្សា ខេត្តព្រះសីហនុ ។
សូមអានបន្ត....ព្រឹត្តិការណ៍ប្រដាល់ក្បាច់គុនបុរាណខ្មែរ លក្ខណៈមិត្តភាព អន្តរជាតិ
ខេត្តព្រះសីហនុ៖ ព្រឹត្តិការណ៍ប្រដាល់ក្បាច់គុនបុរាណខ្មែរលក្ខណៈមិត្តភាព អន្តរជាតិ ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំចិន ថ្ងៃទី១០ ខែកុម្ភះ ឆ្នាំ២០១៦ ឧបត្ថម្ភការប្រកួតពី ឯកឧត្តម ជាម ហ៊ីម ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត និងឯកឧត្តម យន្ត មីន អភិបាល នៃគណៈអភិបាល ខេត្តព្រះសីហនុ។
សូមអានបន្ត....សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំឆ្នាំ២០១៥ និងលើកទិសដៅការងារ សម្រាប់អនុវត្តឆ្នាំ២០១៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ
ខេត្តព្រះសីហនុ៖ ថ្ងៃទី២៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០១៦ រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានរៀបចំបើកសន្និបាតបូកសរុប លទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០១៥ និងលើក ទិសដៅ ការងារ សម្រាប់អនុវត្តឆ្នាំ២០១៦