នារសៀលថ្ងៃទី១៩ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ឃុន សំបូរ អគ្គនាយករង នៃអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ និងលោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក សៀង សេន ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំងបទល្មើសល្បែងពាណិជ្ជកម្ម នៃអគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការប្រើ
សូមអានបន្ត....ឯកឧត្តម សី វរិន លោក ឯម ភាព និងលោក សុខ វណ្ណាអញ្ជើញបើកសិក្សាផ្សព្វផ្សាយផែនការសកម្មភាពទីក្រុងឆ្លាតសម្រាប់ខេត្តព្រះសីហនុ (២០២៤-២០២៨)
សូមអានបន្ត....ឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញដឹកនាំមន្ទីរ អង្គភាពជំនាញ ចុះពិនិត្យនៅបន្ទប់ប្រចាំបញ្ជាតាមដានប្រព័ន្ធកាំម៉េរាសុវត្ថិភាព
សូមអានបន្ត....លោក សាមុត សុធារិទ្ធ អភិបាលរងខេត្តព្រះសីហនុ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាស្ដីពីការរៀបចំសណ្ដាប់ធ្នាប់ឆ្នេរ របៀបរៀបរយនៅចំណតរថយន្ដ និងផ្នែកខាងក្រៅអាហារដ្ឋាននៅឆ្នេរអូរឈើទាល