ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ អ៊ុយ ហៀង និងឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបិទវគ្គហ្វឹកហ្វឺន បំប៉នសមត្ថភាពយោធា និងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារយោធា សន្តិសុខ ឆ្នាំ២០២៤
ព្រឹកថ្ងៃទី០៣ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ អ៊ុយ ហៀង មេបញ្ជាការយោធភូមិភាគទី៣ និងឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបិទវគ្គហ្វឹកហ្វឺន បំប៉នសមត្ថភាពយោធា និងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារយោធា សន្តិសុខ ឆ្នាំ២០២៤ និងផ្សព្វផ្សាយផែនការសកម្មភាពការងារយោធា សន្តិសុខ ឆ្នាំ២០២៥ របស់តំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងព្រះសីហនុ។
សូមអានបន្ត....លោក សុខ ភា អភិបាលរងខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញស្វាគមន៍ព្រឹត្តិការណ៍ Rev-Up Cambodia ទេសចរណ៍ដើម្បីយើងទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍ នៅទីលានតេជោ
ថ្ងៃទី០២ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ លោក សុខ ភា អភិបាលរងខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញស្វាគមន៍ព្រឹត្តិការណ៍ Rev-Up Cambodia ទេសចរណ៍ដើម្បីយើងទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍ នៅទីលានតេជោ ស្ថិតនៅសង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ។ អ្នកឧកញ៉ា លាង ពៅ ស្ថាបនិក Rev Up Cambodia និងជាអគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន Chip Mong NC មានប្រសាសន៍ថា ព្រឹត្តិការណ៌ថ្ងៃនេះផ្សព្វផ្សាយទីតាំង
សូមអានបន្ត....សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីការរៀបចំកម្មវិធី Rev Up Cambodia ទេសចរណ៍ដើម្បីទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍ ដែលប្រព្រឹត្តទៅនៅខេត្តព្រះសីហនុ។
សូមចូលរួមថតរូបសេលហ្វីដោយសេរីជាមួយនឹងក្បួនរថយន្តទំនើបៗដែលនឹងធ្វើដំណើរមកកាន់ខេត្តព្រះសីហនុនៅព្រឹកថ្ងៃទី២ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ស្អែកនេះ ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍”ទេសចរណ៍ដើម្បីទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍”។