ព្រឹកថ្ងៃទី០៣ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ លោកជំទាវ សេង សុមេត្តា រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ និងលោក អ៉ី សុខឡេង អភិបាលរងខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញបើកការដ្ឋានសាងសង់ស្ថានីយបូមទឹកកខ្វក់ចំនួន ២ទីតាំង និងប្រព័ន្ធទុយោទឹកកខ្វក់មានទីតាំងគម្រោងស្ថានីយទី១ ស្ថិតនៅភូមិ១ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ។
សូមអានបន្ត....លោក សុខ ភា អភិបាលរងខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញស្វាគមន៍ព្រឹត្តិការណ៍ Rev-Up Cambodia ទេសចរណ៍ដើម្បីយើងទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍ នៅទីលានតេជោ
ថ្ងៃទី០២ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ លោក សុខ ភា អភិបាលរងខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញស្វាគមន៍ព្រឹត្តិការណ៍ Rev-Up Cambodia ទេសចរណ៍ដើម្បីយើងទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍ នៅទីលានតេជោ ស្ថិតនៅសង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ។ អ្នកឧកញ៉ា លាង ពៅ ស្ថាបនិក Rev Up Cambodia និងជាអគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន Chip Mong NC មានប្រសាសន៍ថា ព្រឹត្តិការណ៌ថ្ងៃនេះផ្សព្វផ្សាយទីតាំង
សូមអានបន្ត....សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីការរៀបចំកម្មវិធី Rev Up Cambodia ទេសចរណ៍ដើម្បីទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍ ដែលប្រព្រឹត្តទៅនៅខេត្តព្រះសីហនុ។
សូមចូលរួមថតរូបសេលហ្វីដោយសេរីជាមួយនឹងក្បួនរថយន្តទំនើបៗដែលនឹងធ្វើដំណើរមកកាន់ខេត្តព្រះសីហនុនៅព្រឹកថ្ងៃទី២ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ស្អែកនេះ ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍”ទេសចរណ៍ដើម្បីទាំងអស់គ្នា ទាំងអស់គ្នាដើម្បីទេសចរណ៍”។