Home / ព័ត៌មានទូទៅ / ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ និងឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់រវាង ក្រុមហ៊ុន ជី.ធី.វី.ស៊ី អ៉ីមផត អិចផត ខូអិលធីឌី និងសមាគមទេសចរណ៍អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិចកម្ពុជា
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ និងឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់រវាង ក្រុមហ៊ុន ជី.ធី.វី.ស៊ី អ៉ីមផត អិចផត ខូអិលធីឌី និងសមាគមទេសចរណ៍អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិចកម្ពុជា
រឹកថ្ងៃទី១៤ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រី ក្រសួងទេសចរណ៍ និងឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់រវាង ក្រុមហ៊ុន ជី.ធី.វី.ស៊ី អ៉ីមផត អិចផត ខូអិលធីឌី (G.T.V.C Import Export Co., Ltd.) និងសមាគមទេសចរណ៍អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិចកម្ពុជា (PATA Cambodia Chapter) នៅទីតាំងវ៉នដឺឡេន រីសត (Wonderland Suites & Resort )ស្ថិតក្នុងភូមិត្រពាំងគោ ឃុំជើងគោ ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ